το πιο ήσυχο μέρος του κόσμου
μαρια μαυρουδη τσαντες

ογκρατεν ζυμαρικων αργυρω

μαγεμενες της θεσσαλονικης κατασκευη πασχαλινη λαμπαδα

καρκινος του μαστου φωτογραφιες διαχωριστικα γραφειου τιμη

μπορακάι στις φιλιππίνες

тв 1000 русское кино онлайн εγώ ο απαισιότατος 3

βρετανικές βάσεις δεκέλειας παππούς του γενναίου

τσάι του βουνού ιδιοτητες Ιστορικό

χαντρες φασολια με κρεας Η `Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καρδίτσας ιδρύθηκε το 1968. Από τότε μέχρι σήμερα στη θέση του προέδρου υπήρξαν οι εξής :

  1. Μανθαιόπουλος Φώτιος        28-8-1968
  2. Γεωργίου Αχιλλέας                 23-2-1972
  3. Κασιούρας Νικόλαος              9-6-1976
  4. Θεοδώρου Βασίλειος            17-5-2007
  5. Πάπαρης Σωτήριος                26-2-2008
  6. Παλάσκας Μανώλης              27-3-2011

Επικοινωνια

ΕΠΟ

επισκοπη ρεθυμνου βικιπαιδεια logo beta

Search